בידוד תרמי מעולה

.

בידוד 360 מציע חומר בידוד הנקרא צלולוז. כדי להשוות בין חומרי הבידוד הקיימים בשוק אנו צריכים לבדוק את החומרים על פי כמה פרמטרים פיזיקליים, טכניים ועוד. כדי לשמור על טמפרטורה נוחה בבית אנחנו צריכים שהטמפרטורה בבית תהייה 23 מעלות. יצרנים של החומר צלולוז בודקים את העמידות החומר ב23 מעלות ו 50 אחוזי לחות. בדיקה נוספת שנעשתה ב10 מעלות מגיע לאותה התוצאה. יצרנים של סוגי בידוד אחרים בשוק עושים את אותן הבדיקות רק בתנאי מעבדה עם טמפרטורה של 10 מעלות ואחוזי לחות נמוכים.

למה הם עושים זאת?

צמר זכוכית
ניקח לדוגמא את בידוד התרמי שנעשה על ידי צמר זכוכית. ב15 מעלות ועם 50% לחות החומר מאבד את התכונות התרמיות שלו. צמר זכוכית סופג מים ולחות, עם הזמן סיבי הצמר נהרסים. בהתקנתו של חומר הבידוד סיבי הצמר נשברים, נדרש לעבוד עם מסכה מיוחדת. עם צמר זכוכית חייבים לדאוג שהסיבים לא התפזרו בחדרי הבית, דבר זה יכול לגרום לפגיעה של מערכת הנשימה והתקפות אלרגיה, כולל אסטמה ואנגיואדמה. סיבי צמר מחוברים על ידי שרפים המבוססים על פורמלין רעיל. בשוק המקצועי צמר זכוכית הוא חומר זול אבל האם המחיר מגיע על חשבון בריאותו של הלקוח? אנחנו לא לוקחים סיכון על הבריאות שלכם! הבידוד שלנו הוא ידידותי לסביבה מורכב רק מרכיבים טיבעים ולא מכיל בתוכו רעלים. אם נשווה בין צמר זכוכית לחומר הבידוד צלולוז נצתרך להשתמש בפי 12 יותר עובי צמר זכוכית כדי להגיע לאותה התוצאה כמו של בידוד תרמי שנעשה על ידי צלולוז.

צמר סלעים
צמר סלעים מוצר עמיד באש בעל מסה תרמית טובה, איך החומר לא יכול לעבוד כאשר יש לחות. כאשר אוויר חם בחדר נפגש עם אוויר קר מבחוץ או להפך (נקודת טל) והלחות מגיע ל 60% החומר מפסיק לעבוד. בידוד בעזרת צמר סלעים מומלץ לבודד רק מבחוץ, החומר לא מתאים לגגות, גלריות ומחיצות. מיצרני מזרונים כל חיבור מעבד 15-20% מתכונות של החומר.

חסרונות אלו לא נמצאים בבידוד 360. אפשר להתקין את הבידוד בקירות, החומר מתאים לגגות, לגלריות ומחיצות, בכל מקום שנדרש בידוד תרמי.

אם נשווה את צמר הסלעים מול צלולוז נצתרך להשתמש בפי 2.5 יותר עובי צמר סלעים בשביל לקבל את אותה התוצאה כמו של צלולוז. כאשר ישנה בצמר סלעים לחות אפילו של 1% חומר הבידוד התרמי מאבד 8% ממקדם התרמי דבר זה קורה בשל הצטברות מים מעל הסיבים.

בחומר הבידוד 360 המים נמצאים בתוך הסיבים, עד 20% לחות ממשקל החומר אין השפעה על המקדם התרמי.

צמר זכוכית וצמר סלעים חייבים להיות סגורים עם אירית רוח כדי שחלקיקים רעילים לא יתפזרו, מסיבה זאת משווקים צמר סלעים באריזה עטופה. עם חומר הבידוד צלולוז אין צורך בסגירה, החומר ידידותי לסביבה ונעשה על ידי חומרים ממוחזרים.

אל תתפשרו על הבידוד התרמי שלכם התקשרו עכשיו וקבלו בידוד תרמי ואקוסטי לבניה טבעית וירוקה. ידידותית לבני אדם וסביבה, מיוצר מנייר עיתון ממוחזר 80% עם אנטיפירין טבעי, מונע מזיקים. גוון אפור, תפזורת, דחוס באריזת ואקום. יישום מכני וידני. פופולרי מאוד בכל העולם מוכיח את עצמו כבר מעל 70 שנה.

בואו להנות מבידוד תרמי ואקוסטי!