מפגש באתר בנייה וייעוץ תרמי ואנרגטי

1,170.00

המחיר כולל מע"מ

יעוץ בידוד, חישוב אנרגטי מקצועי בזמן, חוסך כסף בביצוע ובשימוש.

כמות הטעויות שאדריכל עושה במבנה אפשר למדוד לפי כמות קילו-ואטים שיש להזרים לתוך אותו מבנה על מנת לאקלים אותו.

אדריכל חסן פתחי.

קטגוריה:

תיאור

תחומי ייעוץ ממוקדים:

ייעוץ ומתן פתרונות למפגעים תרמיים קיימים
תכנון שימוש אנרגיה, פתרונות תרמיים, חיסכון בהוצאות החשמל
דוח תרמי לטופס 4
ייעוץ תרמי לאדריכל, מפקח או לקוח פרטי לפי תקנים 5281 – תקן בניה ירוקה, , 5280 – אנרגיה בבניינים ( מחליף 1045 בידוד תרמי מבנים) תקן 5282 – דירוג בניינים לפי צריכת אנרגיה
מערכת אוויר צח קלימטק עם חיסכון כסף 35-40% לקירור וחימום

אצלנו כל לקוח חשוב ומקבל יחס וטיפול אישי ללא קשר לגודל הפרויקט. שירותים שלנו נוחים ללקוח, מתחילים בייעוץ, מתקדמים לתכנון, ממשיכים עם הדרכות באתר עבודה, ליווי פרויקט בזמן ביצוע, התקנה מערכות בידוד עם צוות שלנו, אוויר צח ועוד. מחירים שלנו ידידותיים לבני אדם. כל שלב לבחירה.

לקוח פרטי, אדריכל, מפקח, קבלן בניה או שיפוצים, אני אשמח לעזור בשלבים מוקדמים יותר כדי לחסוך עלויות גבוהות אחרי. כל אחד למד ומבין בתחום מסוים, ידע בביצוע, תכנון, ניהול, עיצוב, אקוסטיקה או בידוד תרמי זה מצויין, יחד עם זה אין אדם מבין בכל. ענף הבניה ישראלי בעשור האחרון נפתח והתחבר לתקנים אירופאים, יש התחייבויות מדינה לחיסכון פליטה גזי חממה. בניה 40% מזה, נזק גדול מכל ענף אחר, יותר מתעשיה, יותר מזיהום אוויר מרכבים…

פתרונות מעסים בבחירה נכונה כיווני אוויר ביחס למבנה, חומרים, מערכות קירות חוץ וגג, תחלופה אוויר אקטיבית ללא פתיחה חלונות, הצללה ועוד.

בית פסיבי צורך 15 ק"טש ל 1 מ"ר בשנה. חיסכון בהוצאות קירור וחימום, שימוש בבידוד הטבעי זו הדרך היחידה לשיפור המצב והצלה קדור הערץ.

לקוחות מרוצים: כל בית פרטי ללא הבדל בסוג בניה, יבשה ורטובה, בתי מלון, מפעלים ועוד.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מפגש באתר בנייה וייעוץ תרמי ואנרגטי”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *