עבודות אקוסטיקה

במדינות שונות בעולם ארצות הברית, רוסיה, אירופה, סין, תורכיה ועוד, מאוד פופולרי שימוש בבידוד מצלילוז לאקוסטיקה.

יש לזה הרבה סיבות. בתוך מערכת קיר נתונים טכניים של צוצילוז מצוינים. תקן מעבר קול בין דירות 50DB, מחיצה גבס חד קרומי עם פרופיל 50 ס"מ מבודדת צלילוז נותנת 54DB. בקירות אקוסטיים ניתן להגיע מעל 70DB הפחתה ראש.

רוב אולפני הקלתה, חדרי מוזיקה, מועדוני לילה, בתי מלון, בתי חולים, מבני ציבור שונים בעולם מבודדים אקוסטי עם בידוד מצלילוז. בישראל עוד לא רגילים בשימוש רחב במוצר ואנחנו עובדים לשפר מצב הזה כי ספק ופרטנר לביצוע.

יש לנו ידע ויכולת לבצעה עבודות לאקוסטיקה.

טיח אקוסטי, קירות חוץ ופנים אקוסטיים, אקוסטיקה בגלריות, תקרות במשרדים, דירות, מיפעלים מלונות ועוד.

יתרונות נוספים חשובים עושים בידוד מצלילוז הרבה יותר איכותי מעל צמר סלעים או ספורים ומוצרים אחרים זה- עמידות גבוה לשרפה לא פולת גזים רעילים ועוצר התפשטות של אש, בידוד תרמי אחי טוב בעולם מחומרי בידוד שימושים, מוצר ירוק, מעזן לחות ועוד.

עבודה במשרדים של חברה בניה בקייסריה

עבודה במשרדים של חברה בניה בקיסריה, עבודה – טיח אקוסטי. טיח הזה מבצעים על בטון גלוי כדי לשפר קול ולמנוע הד (קול חוזר). אחרי טיח מתקינים מערכות ותיקרה פריקה.

קיר אקוסטי במעבדה

עבודה בניה קיר אקוסטי כולל חלון ודלת במעבדה לאלקטרוניקה. אחרי קיר מכשיר בזמן עבודה פולט רעש של 106 DB, קיר שבנינו מקטין 70 DB, חולון ודלת 34 DB. תוצאה עובד יושב על יד קיר מחוץ, שוללת על עבודה של מכשיר עובד על מחשב ללא שום הגנה מראש.

לא מתפשרים על הבידוד האקוסטי! בוחרים בבידוד 360