חומרי בידוד לחום

יוני 10, 2021 Off By Elinor

כדי להבין טוב יותר באילו חומרי בידוד לחום כדאי להשתמש בבתים ובמבנים, חשוב לדעת מהו בידוד תרמי. בידוד תרמי הוא פעולה של מזעור כמות החום העוברת בין שני אלמנטים בעלי טמפרטורה שונה. אנרגיה של חום יכולה לעבור באמצעות הולכה, הסעה או קרינה, וכאשר נמצאים בתוך בתים ומבנים שונים, אנו רוצים למזער את מעבר החום, כדי שנוכל לשמור על טמפרטורה יציבה בתוך החדרים והחללים הפנימיים של המבנה. 

באמצעות חומרים שונים ניתן ליצור איטום תרמי לחום או איטום תרמי לקור, וכך להבטיח כי רמת החום או הקור בחוץ לא תשפיע על הטמפרטורה הפנימית בתוך הבתים שלנו. מדובר בדבר חשוב ביותר בעולם הבנייה, ואנו מציעים ייעוץ מקיף באשר לבנייה שיש בה רמה טובה של בידוד תרמי.  

חומרי בידוד לחום נפוצים בשוק

ישנם כמה חומרים בשוק שמשמשים כחומר מבודד לבית. אחד מהחומרים הנפוצים ביותר נקרא צמר זכוכית. מדובר בחומר זול יחסית שמרבים להשתמש בו, אך יש לו לא מעט חסרונות, כולל קיומה של סכנה לבריאות של בני הבית. חומרים אחרים שמשמשים בתור חומר מבודד לחום הם קלקר ופוליאוריתן מוקצף. 

לכל חומר מבודד לבית יש יתרונות וחסרונות יחסיים, וכאשר אנו בחברת "בידוד 360" מבצעים ייעוץ לגבי חומרי בידוד לחום, אנו ממליצים על שימוש בחומר שנקרא צלולוז.  

חומר הבידוד לחום שאנו עובדים איתו

צלולוז, שהוא החומר שנמצא בתוך המוצר בידוד 360, הוא חומר בעל יתרונות רבים. הוא ידידותי יותר לסביבה, הוא אינו מסוכן לבריאות של בני הבית בשום צורה, והוא אינו מאבד בקלות את המקדם התרמי שלו. החברה שלנו ממליצה על השימוש בחומר לאחר שנות ניסיון רבות של עבודה איתו, וההמלצה שלנו מבוססת על נתונים מהשטח ועל בדיקות רבות שנעשו לחומר זה. 

קבלת ייעוץ לגבי בידוד תרמי ואקוסטי

החברה שלנו מציעה שירותים של ייעוץ לגבי בידוד תרמי, בידוד אקוסטי, איטום תרמי לחום ואיטום תרמי לקור. החברה שמה לה למטרה לעודד בנייה ירוקה וידידותית לסביבה בארץ, והמוצר המוביל שלנו – בידוד 360, הוא מוצר שעומד בכל התקנים והדרישות של מוצר ירוק וידידותי לסביבה. אנו מציעים גם לכם לעשות שימוש בחומר זה, עבור כל פרויקט חדש של בנייה המצריך חומרי בידוד לחום, וליהנות מיתרונות המוצר הרבים.