בידוד רעש בין חדרים בעזרת המוצר בידוד 360

יוני 10, 2021 Off By Elinor

כאשר אנו נמצאים בבית הפרטי שלנו, חשוב לנו מאוד שרעש לא יעבור בין החדרים השונים. אם אתם נמצאים בחדר השינה שלכם, אתם וודאי אינכם רוצים לשמוע את הטלוויזיה או המחשב מהסלון או חדרי הילדים. למעשה, בבתים שאין בהם רמת בידוד רעש בין חדרים שהיא טובה ומספקת, איכות החיים בבית יכולה להיפגע. 

הדבר נכון לא רק לבתים פרטיים, אלא גם לחדרים שונים בתוך משרדים ומקומות נוספים שבהם מעבר של רעש בין חדרים יכול להיות טורדני ולהפריע מאוד. 

כיצד ניתן לבצע בידוד רעש בין חדרים בבית

החדשות הטובות בהקשר הזה, הן שבהחלט ניתן לבצע בידוד רעש בעזרת חומרים לבידוד אקוסטי לבית. הבנייה המודרנית כיום יודעת לעשות שימוש בחומרים כאלה, וכך ליצור סביבה ביתית שקטה יותר, שבה רעשים פשוט אינם עוברים כמעט בין החדרים. 

לשם כך, ניתן להשתמש בחומרים שונים שמייצרים בידוד אקוסטי, החל מעץ מלא ועד סוגים שונים של ספוג וחומרים פלסטיים. מכיוון שנושא הבידוד האקוסטי יכול להיות חשוב מאוד במקומות רבים, כדאי להשקיע בו תשומת לב ולשים דגש עליו בזמן כל פרויקט של בנייה או שיפוץ. 

עבור מי שרוצה לבצע בידוד רעש בין חדרים ברמה הגבוהה ביותר, כדאי להכיר את המוצר שאנו מציעים בשוק, שנקרא בידוד 360. 

הפתרון האידיאלי: בידוד 360

בידוד 360 הוא מוצר מוביל שמשמש בבנייה, ויש לו סט רחב של יתרונות שהופכים אותו לפתרון אידאלי גם בתחום הבידוד האקוסטי וגם בתחום הבידוד התרמי. מבחינה אקוסטית, למוצר שלנו יש יכולת לבצע הפחתת רעש מעל 70 DB. בנוסף לכך, הוא מציע יכולת ספיגת קול של עד 90%. כך ניתן להבטיח כי רעש וקול לא יעברו בין החדרים השונים בבית, ואתם תוכלו ליהנות מסביבה ביתית שקטה ורגועה יותר.

בנוסף לכך, המוצר שלנו הוא ידידותי מאוד לסביבה והוא חלק מהמגמה של מעבר לבנייה ירוקה וברת קיימא, ששומרת על כדור הארץ ואינה פוגעת בו. חומר הבידוד שלנו נותן נקודות בתקן 5281 של הבנייה הירוקה, והוא אינו מכיל תרכובות אורגניות נדיפות מכל סוג שהוא, כך שהוא אינו מסוכן לבריאות (בניגוד לחומרים מבודדים אחרים).  

כך שאם אתם זקוקים להמלצה על חומרים לבידוד אקוסטי לבית, ורוצים לשמוע עוד על המוצר שלנו, נשמח לסייע לכם, ולהעניק לכם ייעוץ מותאם אישית לגבי צרכי הבנייה שלכם.